O firmě

System602 byl založen v polovině roku 1992 jako samostatná divize firmy Software602. Hlavním cílem bylo zabezpečení hardwarové stránky projektů a instalací firemního software. Obor činnosti firmy se postupně rozšiřoval o další aktivity v oblasti počítačových sítí, datových komunikací a telekomunikací. System602 se v březnu roku 1996 transformoval v samostatnou akciovou společnost, která je dceřinou firmou společnosti Software602 a patří do skupiny 602Group.

 

V současné době se specializujeme na tyto oblasti:

 Call centrum
provozujeme call centrum na technické dotazy ISDN a specializujeme se na provádění callcentrových služeb zvláště pro technickou podporu zákazníků. Provádíme konzultační činnost v této oblasti a navrhujeme a realizujeme call centra "na míru" pro všechna možná použití.

Software
Jsme odborníky na dodávky technologií a řešení mateřské firmy – instalace komunikačních serverů  a implementace CRM aplikací (Web/SQL) k zajištění správy kontaktů a obchodních příležitostí s možností integrace prostřednictvím XML formátu do jakéhokoliv ekonomického systému.

 
Reference
V současné době má System602 a.s. desítky zákazníků v celé ČR. Tito zákazníci využívají jak výrobky tak i služby nabízené Systemem602 a.s. Jedná se m.j. o tyto společnosti:

Podnikatelská sféra a státní správa
Český Telecom, GTS, Etel,Forum 2000,Škoda Automobilová,MATTONI, Eckes Stock,Eckes Granini,ČTK,GENERÁLNÍ ŘEDITELSTVÍ CEL,SEKYRA Group,PASSER Invest,TransgasNet, Ceva Prachovice,Witte Nejdek,Panasonic,IKEA,EXPANDIA,GE Capital Bank,Citibank,KŠB, Inventa, ING REAL ESTATE, Psychiatrická léčebna Bohnice, Okresní nemocnice Jičín, IKEM, Holiday Inn, Diplomat, Crown Plazza, TOP Hotel Praha, Le Palais Hotel Praha, Krajský soud Hradec Králové

Telemedicína
Společnost System602 se podílí na projektech zavádění videokonferencí do zdravotnictví:
Ikem Praha, nemocnice Hradec Králové, nemocnice Jablonec, 1.LFUK Motol, nemocnice Homolka.

Školství
Společnost System602 se podílí na projektech zavádění videokonferencí do školství:
VUT Brno, ČVUT FEL, VŠB Ostrava, VŠE Praha